עורך דין רשות האוכלוסין וההגירה

רשות האוכלוסין וההגירה היא הזרוע הממשלתית האמונה על הנחיות הכניסה והיציאה מישראל. הרשות "הוקמה במטרה להגביר את התיאום בין היחידות הממשלתיות העוסקות בהסדרת המעמד החוקי של תושבים, אזרחים וזרים ובאכיפת החוקים בנוגע לשהות ולתעסוקת זרים" השוהים בישראל.

 

ישראל אינה מדינת שמעלה על נס הגירה בשעריה ולכן רוב הבקשות שניתן להגיש במחלקת אשרות של הרשות כמו למשל בקשות הקשורות להסדרת מעמד- לשינוי או קבלת  מעמד/אשרה/ויזה/רישיון ישיבה זמני- יעברו מסננת דקה של בירוקרטיה ולכן ישנה חשיבות רבה במעלה לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני ובמידת הצורך ייצוד ולליווי על ידי משרד עורכי דין המומחים לענייני רשות האוכלוסין וההגירה, שמנסיונם מכירים את רזי מדיניות הכניסה לישראל של זרים, נהלי הרשות, פסיקת בית המשפט העליון ובכך לצלוח את הבקשה ולקבל את האשרה המיוחלת בין אם ויזה לעובד זר ובין אם ויזה לבן זוג זר של ישראלי.

 

החקיקה הרלוונטית

החוקים הרלוונטים לפיהם פועלת ומקבלת את סמכותה רשות האוכלוסין וההגירה הם בין היתר חוק השבות, חוק האזרחות, חוק מרשם האוכלוסין, חוק הדרכונים, חוק החזקת תעודת זהות והצגתה, חוק הכניסה לישראל, חוק השמות, חוק העובדים הזרים ועוד.

 

קידום המדיניות על ידי הרשות

רשות האוכלוסין וההגירה אמונה בין היתר על הסדרה של מדיניות ההגירה בישראל, הסדרת העסקתם של העובדים הזרים הנמצאים בישראל, אכיפה מינהלית של שוהים בלתי חוקיים, יישום חוק הביומטריה, הסדרת מעמד של בני זוג זרים של ישראלים ועוד.

 

החשיבות של  ייצוג של עורך דין משרד הפנים בת"א

הגשות בקשות המתנהלות בפני רשות האוכלוסין וההגירה, עוברות מסכת של בירוקרטיה לפעמים זה מעלה חמה, ובהמון מקרים זה מתסכל אבל עם אמביציה, אמונה וסבלנות, התמקדות במטרה ניתן לגבור על המכשולים ולהמשיך הלאה שכן הדרישה להיכרות של החוקים הרלוונטיים בענייני הגירה והבנה מעמיקה של הנהלים השונים בכלל ובחוק הכניסה לישראל בפרט היא קריטית להצלחה מהירה ויעילה של הבקשה.

 

פנייה למשרד עו"ד דניאל כפיר ועו"ד מורן לוי מבטיחה ייעוץ מקצועי וליווי אישי ע"י צוות עורכי דין, הבקיאים בדיני הגירה לישראל. המשרד ייצג ומייצג מס' רב של תיקים מורכבים בהצלחה יתרה בפני לשכות משרד הפנים  בת"א ורשות האוכלוסין וההגירה בישראל בכלל.

עורך דין מורן לוי, מומחה בדיני הגירה לישראל צבר לזכותו הצלחות רבות בייצוג של לקוחות רבים מול משרד הפנים,  לרבות ייצוג בעררים בפני בתי הדין לעררים, בוגר תואר ראשון במשפטיים  (.LL.B) ותואר שני (.LL.M) מאוניברסיטת בר אילן.

עורך דין דניאל כפיר מומחה בענייני רשו תהאוכלוסין וההגירה, בעל וותק של 25 שנות ניסיון של הצלחות והישגים משפטיים, בוגר תואר במשפטים LL.B מאוניברסיטת תל אביב.