עורך דין משרד הפנים חיפה

 

משרד עו"ד לענייני משרד הפנים והגירה בחיפה, נותן ייצוג וליווי משפטי בדיני הגירה, הסדרת מעמד, אשרות ויזות לישראל, עובדים זרים ועוד בהתאם לחוק הכניסה לישראל, משרדנו נותן שירות וייצוג משפטי החל מהגשת הבקשה, המצאת מסמכים, קיום ריאיונות, ליווי עד למתן החלטה סופית בבקשה וכלה בהגשת ערעור פנימי על החלטת סירוב של משרד הפנים וערר בפני בתי הדין לאוכלוסין והגירה בחיפה.

החשיבות של  ייצוג של עורך דין משרד הפנים בחיפה

 

הבירוקרטיה הקיימת במשרד הפנים ורשות האוכלוסין, יש המון להגיד עליה ולבקר אותה, היא נמצאת בכל מקום לפעמים זה מקומם, לעיתים קרובות מתסכל ממש אבל עם אמביציה, אמונה, סבלנות וליווי משפטי על ידי עורך דין המומחים לענייני משרד הפנים וההגירה בחיפה תצליחו לקבל את האשרה המיוחלת, בין אם מדובר על הזמנת קרוב או הסדרת מעמד לבני זוג של ישראלים, הן  מכוח נישואין והן מכוח של ידועים בציבור.

המשרד מתמחה בכל הקשור לעובדים זרים, מבקשי מקלט, הסדרת מעמד של בני זוג, מסורבי כניסה לישראל בנתב"ג, הכל תוך היכרות מעמיקה עם חוקי הכניסה לישראל , דיני הגירה ודיני משרד הפנים בחיפה.

פנייה למשרד עו"ד דניאל כפיר ועו"ד מורן לוי מבטיחה ייעוץ מקצועי וליווי אישי ע"י צוות עורכי דין, הבקיאים בניואנסים ובדרישות החוק בכלל ובחוק הכניסה לישראל, תשי"ב-1952, בפרט.

המשרד ייצג ומייצג מס' רב של תיקים מורכבים בהצלחה יתרה בפני לשכות משרד הפנים  בחיפה בפרט  ורשות האוכלוסין וההגירה בישראל בכלל.

עורך דין לענייני משרד הפנים ורשות האוכלוסין וההגירה מורן לוי, צבר לזכותו הצלחות רבות בייצוג של לקוחות רבים מול משרד הפנים ורשות האוכלוסין וההגירה לרבות ייצוג בפני בתי הדין לאוכלוסין והגירה,  וערעור על בית הדין לעררים בפני בתי המשפט המחוזים ואף בית המשפט העליון

עורך דין מורן לוי בוגר תואר ראשון במשפטיים  (.LL.B) ותואר שני (.LL.M) מאוניברסיטת בר אילן, פנו לתיאום פגישת ייעוץ משפטית בעניינכם, ללא עלות והתחיבות.

רשות האוכלוסין וההגירה בחיפה

תחומי שירות

אשרות ומעמד, שינויים במרשם אוכלוסין, תיעוד ודרכונים

כתובת

שדרות הפל"ים 15, חיפה