עורך דין משרד הפנים בהרצליה

מאת עורך דין המתמחה בענייני משרד הפנים בהרצליה: יש לציין כבר בפתח הדברים כי, כמו בכל התנהלות מול רשויות ההגירה ומשרד הפנים בהרצליה וכמו בכל בקשה לשינוי או קבלת מעמד/אשרה/ויזה/רישיון ישיבה זמניבמחלקת אשרות או במחלקת מעמד של משרד הפנים בהרצליה ישנה חשיבות עצומה לליווי של משרד עורכי דין המומחים לענייני הגירה ומשרד הפנים שמכירים את הנפשות הפועלות בלשכות משרד הפנים בכלל ולשכת משרד הפנים בהרצליה בפרט, הדרך לאשרה המיוחלת רצופה מכשולים, ועל כן מומלץ להגיע מוכנים, כדי לייעל את הבקשות השונות ולחסוך הוצאות מיותרות, ובטח זמן ומשאבים יקרי ערך.

החשיבות של ייצוג משפטי על ידי עורך דין למשרד הפנים בהרצליה

לכל ידוע כי לעניין בירוקרטיה במשרד יש הרבה דברים להגיד עליה, היא נמצאת בכל מקום וכפי שנאמר לא פעם בציניות, מדובר על "האמנות להפוך את האפשרי לבלתי אפשרי". כולנו נתקלים בארגונים כאלה ואחרים, עם היררכיות, פקידים וים של ובירוקרטיה, בייחוד במחלקת אשרות/ויזות/מרשם ומעמד בלשכת משרד הפנים בהרצליה.

כך למשל, ההתנהלות מעשית מול רשות האוכלוסין והגירה בכלל ומול משרד הפנים בהרצליה בפרט בכל הקשור עובדים זרים, מבקשי מקלט, הסדרת מעמד של בני זוג, מסורבי כניסה וכד' דורשת היכרות עם החוקים הרלוונטיים לנושא הגירה ומדיניות הפנים של ישראל והבנה עמוקה בכל החוקים והתקנות הקשורים לעובדים זרים, החל מהגשת בקשה וכלה בהגשת השגות וערר פנימי וערר לבית הדין לעררים, בתי המשפט המחוזי ובית המשפט העליון.

פנייה ישירה למשרד עו"ד דניאל כפיר ועו"ד מורן לוי מבטיחה ייעוץ מקצועי וליווי אישי ע"י צוות עורכי דין וותיקים ומנוסים הבקיאים בניואנסים, בנהלים, במדיניות משרד הפנים ובדרישות החוק בכלל ובחוק הכניסה לישראל, תשי"ב-1952, בפרט ובייחוד בענייני אשרות ומעמד בישראל.

עורך דין לענייני משרד הפנים ורשות האוכלוסין וההגירה דניאל כפיר מומחה באשרות, בעל וותק של 25 שנות ניסיון של הצלחות והישגים משפטיים, בוגר תואר במשפטים LL.B מאוניברסיטת תל אביב, מכהן גם כשופט צבאי, בדרגת רב סרן בבתי המשפט הצבאיים בשטחים, במסגרת שרות המילואים.

עורך דין לענייני משרד הפנים ורשות האוכלוסין וההגירה מורן לוי, צבר לזכותו הצלחות רבות בייצוג של לקוחות רבים מול משרד הפנים בענייני אשרות והסדרת מעמד, לרבות ייצוג בבית הדין לעררים, בתי המשפט המחוזים ובית המשפט העליון, עורך דין מורן לוי בוגר תואר ראשון במשפטיים (.LL.B) ותואר שני (.LL.M) מאוניברסיטת בר אילן.

רשות האוכלוסין וההגירה – הרצליה נמצאת ברחוב הדר 2.

פרטי התקשרות

טלפון: *3450

פקס: 02-6469588

דואר אלקטרוני: Ashrot-Hertzeliya@piba.gov.il