הזמנת בן/בת זוג זר/ה לישראל

לצורך הזמנת בן זוג זר לישראל או בקשה לכניסת בן/בת זוג של אזרח ישראלי, יש להגיש בקשה למשרד הפניםרשות האוכלוסין וההגירה בטרם הכניסה לישראל שאחרת כניסת בן הזוג הזר יכולה ותסורב.

הגשת בקשה להזמנת בן זוג זר לישראל

הגשת הבקשה האמורה לעיל נעשית במסגרת הההליך המדורג החל על בני זוג זרים של ישראלים הן מכוח נוהל הטיפול במתן מעמד לבני זוג של ישראלים, לרבות בני אותו מין, של רשות האוכלוסין וההגירה והן מכוח נוהל הטיפול במתן מעמד לבן זוג זר הנשוי לאזרח ישראלי, של רשות האוכלוסין וההגירה אף הוא.

חסכו לכם עוגמת נפש רבה, והגישו בקשה לכניסת בן הזוג הזר לישראל מראש ויובהר כי, ניתן להגיש בקשה לפתיחת הליך של הסדרת מעמד מכוח ההליך המדורג גם אם בן הזוג בישראל שוהה שלא כדין, בלי אשרה, או בעל מעמד אחר.

כמו כן בעידן הקורונה הזמנת בן זוג זר לישראל יכולה להיעשות גם בלי צורך בחיסון לבן הזוג הזר, כך למשל על פי מדיניות כניסת זרים לישראל בתקופת הקורונההנחיות משרד הפנים מיום 11.07.21, תותר כניבת בני זוג זרים השוהים בחו"ל אשר הוגשה עבורם בקשה לקשר זוגי מכוח ההליך המדורג ע"י אזרחים או תושבי/ות קבע ישראלים, ועמידה בתנאי הנוהל הרלוונטי ולגבי זרים השוהים בחו"ל ונשואים לאזרחים ישראלים או לתושבי קבע אשר הם נמצאים בהליך מדורג) וכן ילדיהם הקטינים, תותר כניסתם וכן כניסת הקטינים הנלווים מכוח ההליך המדורג וכל האמור על נשואים תקף גם עבור ידועים בציבור.

יודגש כי הזכות להקים משפחת בישראל במסגרת הזמנת בן זוג זר לישראל מכוח ההליך המדורג במשרד הפנים היא זכות יסוד של כל אזרח ותושב ישראלי חרף מדיניות הגירה נוקשה של משרד הפניםרשות האוכלוסין וההגירה.

חשוב לדעתכמו בכל התנהלות מול רשויות ההגירה ומשרד הפנים בישראל, גם בטיפול ובייצוג הזמנת בן זוג זר לישראל או בקשה לכניסת בן/בת זוג של אזרח ישראלי במסגרת ההליך המדורג ישנה חשיבות עצומה לליווי של עורכי דין לענייני הגירה בישראל.

פנייה למשרד עו"ד דניאל כפיר ועו"ד מורן לוי מבטיחה ייעוץ מקצועי וליווי אישי ע"י צוות עורכי דין, הבקיאים בדרישות במדיניות של משרד הפנים והחוק.

המשרד ייצג ומייצג מס' רב של תיקים מורכבים בהצלחה יתרה.